En samsung galaxy s8 edge kapak Sırları

Samsung Galaxy S8 Ve Galaxy S8 Plus Türkiye LansmanıBildiğiniz üzere Samsung amiral gemisi akıllı telefonları için bir sürü aksesuar tanıtması ile bilinmekte ve bu duruma Galaxy S8 de aynı olarak devam edecek. Telefon şirketi olan biri olarak söylüyorum bu telefon sanırım şuan piyasadaki parasını hakeden tek kötü s6 edge ile alakası yok stabilizasyon olarak samsung şaşırtıcı şekilde bu telefonda , selefine göre ciddi anlamda inovasyonlar yapmış.paranız varsa gerçekten en içten dileklerimle almanızı öneriyorum.kamerasını ise sanırım google pixel gelicek çıkana kadar en iyisi bu.


Samsung, Galaxy Note 7 tanıtımında IRIS Scanner, yani göz tarayıcıyı tanıtarak pek çok kullanıcıdan artı puan almıştı. Galaxy S8 hakkında bir çok bilgi şimdiye kadar gelirken, ayrıca render görseller ya da canlı görseller de ortaya çıkmıştı. Kavisli ekran stratejisini Galaxy S8 modeli ile devam ettirecek Samsung, bu modelde oldukça iyi bir ekran kasa oranı yakalamış gibi görünüyor.


Samsung Note 7'de yaşadığı başarısızlığının ardından müşterilerine kendini affettirecek ve düşen imajını yeniden yükseltecek bir telefonla 2017 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy S7'deki DAE özelliğinde ekranın sürekli sabit kalması durumunda zarar görmesi düşünülerek düzenli olarak hareket etmesi de sağlanmış.


Galaxy S7 ve S7 Edge'in daha büyük kapasiteli pilleri, saatlerce favori Tv programlarınızı izlemenizi ve müzik dinlemenizi sağlar. Bunun yanısıra bir kılıf üreticisi, Galaxy S8'in 3D tasarımının olduğu görüntüleri sızdırdı. Yasağın birkaç gün önce Southwest Havayolları ile seyahat eden yolculardan birine ait Samsung Galaxy Note 7'nin alev almasının ortaya çıkması üzerine alındığı tahmin ediliyor.


En yeni Bluetooth teknolojisi olan Bluetooth 5. ‘da ilk defa Galaxy S8 serisi ile beraber hayatımıza girecek. Bu modeli satın aldıysanız ya da alacaksanız beğeneceğinizi düşündüğümüz 5 kılıf modelini inceleyeceğiz. Şüphesiz ki akıllı telefon kullanıcılarının en çok beklediği yeni ürünlerden biri olan ve çıkışına az bir zaman kalan Samsung Galaxy S8 ile ilgili bugüne kadar birçok iddia ortaya atıldı.


Bu konuda Verizon tarafından verilen haberlere göre Samsung Note 7 modelini bir kenara atmış ve S7 modeli için çalışmalara başlamış. Samsung di?er modellerde de oldu?u gibi Galaxy S8'de de iki farkly i?lemci kullanacak. İlk aşamada müşterilerin elindeki Samasung Galaxy Note 7'yi Samsung Galaxy S7'nin Curve ya da Flat ekran modeliyle takas teklifi sunacak.


Kalem kullanmaya ihtiyacı olmayanlar Samsung Galaxy S serisini tercih ederken kalemle çalışmalar yapanlar ise Galaxy Note'a yöneliyor. Alınan duyumlara göre 2017 yılında çıkacak en iyi 10 telefondan biri olacağı söylenen Galaxy S8, daha önceki Edge modellerinde kullandığı kavisli ekran yapısını kullanacağı söyleniyor.


Samsung Galaxy S8 Plus veya diğer bir adıyla Samsung Galaxy S8+, Samsung'un bu seneki bir diğer sürprizi. Cihazlar için Samsung tarafından yapılan birkaç resmi kapakları gösteren bu son sızıntı, bu söylentileri doğruluyor. Ancak görüntülere göre S8 telefonunda samsung s8 kapak direkt olarak kavisli kenar ve daha hiç açıklanmamış özellikler bulunmakta.


Yüksek koruyucu etkiye sahip kılıflar ile beraber yeni klavyeli kılıflar, Clear View Cover ve LED View Cover da Galaxy S8 ile beraber Samsung'un kılıf gamında yerini alacak. Yedek Pil Galaxy S7 ve S7 edge için özel olarak tasarlanmış Yedek Pil, pil ömrünü en az uğraş gerektiren, en doğal şekilde uzatır.


Her sene amiral gemisi olarak Galaxy S çatısı altında modeller sunan Güney Kore devi firma, gelen bilgilere göre Mart ayı sonunda Galaxy S8 adındaki cihazını ve bu akıllı telefonun daha büyük versiyonu olarak da Galaxy S8 Plus'ı resmi olarak duyuracak.


Yine yaptığımız testlerde Galaxy S7 edge'in 10 saat five dakikalık konuşma süresi sunduğunu ve internet gezinti süresiyle de 9 saat 48 dakikayı gördüğümüzü söyleyelim. Samsung, yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 modelini 2017 Şubat sonunda gerçekleştirilecek olan MWC 2017 etkinliğinde tanıtacak.


Son iddialara göre bu cihazların hepsi de 21 Şubat'ta düzenlenecek olan MWC 2016 etkinliği kapsamında Samsung Unpacked basın toplantısı ile tanıtılacak. Son olarak, Galaxy S8 için hazırlandığı iddiası ile yeni kılıf görselleri ortaya çıktı. Telefonların ekranı bir önceki Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi sola ve sağa dışarı doğru kavis alacak.


Zaman kadar Galaxy S8 hakkında en don bilirler için bizi takip etmeye devam edin. Blass başka bir mesajında ise yeni çıkacak S8 ve S8 Edge modellerinin ikisinde de kıvrımlı ekran olacağını belirtmiş durumda. Samsung Galaxy S7 Edge 32GB cihaz talebinizi iletmek için lütfen GSM numaranız ve Turkcell Şifreniz ile giriş yapınız.


Elinizde Samsung Galaxy Note 7 varsa ve bu cihazı halen daha kullanmaya devam ediyorsanız hemen geri çağırma kampanyasına dahil olun ve cihazınızı iade edin. Kabataslak bir hesaplama ile Galaxy S8'in Türkiye fiyatının 3.300 ile 3.600 TL arasında Galaxy S8 Plus'ın fiyatının ise 3.600 ile four.000 TL bandında olmasını bekliyoruz.


Samsung Galaxy S8‘ de Android dışında farklı bir işletim sistemi de kullanılabilir. Diğer taraftan çok yakında duyurulacak modellerden birisi de Galaxy S8 adındaki firmanın yeni amiral gemisi olacak ve ayrıca bu cihazın büyük versiyonu da Galaxy S8 edge ya da Plus adı ile gelebilir.


Bir fiyasko ile sonuçlanan Galaxy Note 7'de 3,500 mAh kapasiteli bir bataryanın olması Galaxy S8 modellerinde de benzer kapasitede bataryalar olacag8na dair işaret veriyordu. Samsung Türkiye Garantili” ürünlerde two yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış KVK , Teleservis ve diğer tüm Samsung yetkili servislerinden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz.


Samsung Galaxy S8 modeli için sızdırılma konusunda sıkı önlemler alınmış olsa da, bu çalışma sonuçsuz kaldı diyebiliriz çünkü Galaxy S8 modeline ait çalışan telefonun görüntüsü sızdırıldı. En çok kullanılan Samsung aksesuarlar çeşitlerinden biri olan kılıflar, telefonları darbelere ve çizilmeye karşı koruyor.


Daha önce de pek çok defa, merakla beklenen akıllı telefon modellerinin, tanıtımdan daha önce kılıf firmaları tarafından ifşa edilmesi alışıldık bir durum. Kaykayda hareketler yapmaktan bir doğum günü pastasının mumlarını üflemeye kadar Galaxy S7 ve S7 edge ile çekilen tüm fotoğraflar canlı, net ve hayat dolu.


Samsung cihazlar için ekran değişim fiyat tablosu aşağıda verilmiştir, fiyat tablosunda modellere göre ayrılmış olup bu sayfadaki fiyatlarımız yalnızca Samsung modellerinin Ekran Değişimi içindir, diğer arızalar veya diğer marka ve modeller için sitemizdeki Fiyatlar sayfasına bakınız veya bize çalışma saatleri içerisinde ulaşıp hemen fiyat alabilirsiniz.


TouchWiz arayüzü her Galaxy telefonunda olduğu gibi E5'te de mevcut ve deneyim bakımından diğer Samsung telefonlarından aşağı kalır bir yanı yok. Çin'in Twitter'ı olarak nitelendirilen Weibo'da, Galaxy S7 modeline ait olduğu söylenen ön panel yayınlandı. Galaxy S7 edge, incelememizin başında da belirttiğimiz gibi iki varyantla geliyor.


Sızdırılan ve içerisinde Galaxy S8 modelinin yer aldığı kılıfta ise, cihazın alt ve üst bölümü görünmüyor. Fakat %3'lük kısmın cihazını iade etmediğinin altını çizen Samsung yöneticileri bu noktada insan güvenliğini önemsediklerini vurguluyor. Son derece ince ve yan profilden tamamen simetrik görünen Galaxy S8'de fiziksel property tuşu yerine Samsung logosu yerleştirilmiş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *